O firmie

Firma na miarę XXI wieku

Firma budowlana BUDO INSTAL powstała w 1996 roku. Przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie z zakresu instalacji oraz prac budowlanych. Od początku działalności stawiamy na profesjonalność oferowanych przez nas usług i robót. Kiedyś niewielka firma zajmująca się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania, dziś – Generalny Wykonawca firmy ARCHICOM S.A. w zakresie budowy mieszkań wielorodzinnych.

Prace wykonujemy za pomocą najlepszych maszyn i sprzętu budowlanego, dzięki czemu możemy pracować z optymalną wydajnością. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na rozległą wiedzę, która pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom i znaleźć wyjście z nietypowych sytuacji. Firma to ludzie. Bez nich nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Obecnie zatrudniamy 50 wykwalifikowanych pracowników – instalatorów, budowlańców, pracowników technicznych – fundament naszego przedsiębiorstwa.

Bezustannie poszerzamy zakres naszych kompetencji oraz poziom kwalifikacji, co przekłada się na możliwość zaoferowania naszym Klientom usług najwyższej jakości. Nie tylko działamy, ale również doradzamy i pomagamy w znalezieniu najlepszych rozwiązań. Przykłady wykonanych przez nas robót znajdziesz w zakładce „Realizacje” – zajrzyj tam, aby przekonać się na własne oczy, co potrafimy.

Nasza misja brzmi – Tworzymy miejsca z pasją, bezpieczne, komfortowe. Zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, dlatego działamy z pełnym zaangażowaniem niezależnie od rodzaju i wielkości prac. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować najlepszą jakość. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz pełen profesjonalizm wykonywanych prac. Dzięki temu zyskujemy bardzo pozytywne opinie od wszystkich naszych Klientów – zarówno prywatnych, jak i firm, dla których wykonywaliśmy roboty ziemno-budowlane.

W roku 2016 rozpoczęliśmy inwestycję budowy i sprzedaży własnych domów jednorodzinnych OSIEDLE TOPOLOWA. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, dający nam bezcenne doświadczenie i pozwalający na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami.

Zaufaj nam, tak, jak zrobili to inni.

Naszą firmę tworzą ludzie

Paweł Kaczmarek

Prezes zarządu

Jacek Cieśla

Dyrektor ds. Inwestycji

Izabela Mrówczyńska

Dyrektor Finansowy

Magdalena Giera

Asystentka Zarządu

Mirosław Kubiak

Kierownik ds. Inwestycji

Zenon Kiciński

Kierownik Nadzoru

Artur Drótkowski

Kierownik Budowy

Jarosław Jesionka

Kierownik ds. Transportu

Rafał Bardo

Kierownik Budowy

Rafał Waściński

Kierownik Robót Elektrycznych

Maciej Szudra

Kierownik Robót Ogólnobudowlanych

Iwona Adamczak

Kierownik ds. Inwestycji

Michał Kowal

Kierownik Budowy

Michał Przybylski

Kierownik Budowy

NASZĄ MISJĄ JEST TWORZENIE MIEJSC Z PASJĄ.
BEZPIECZNYCH I KOMFORTOWYCH.

Nasze cele

house
Budowa we własnym imieniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych
user

Podejście indywidualne do klienta

security

Bezpieczeństwo

customer-support

Wsparcie podczas procesu sprzedaży

settings
Serwis posprzedażowy
chat
Rękojmia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Scroll to Top